Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashMotiTe FunditTe Gjitha

Nuk do të mungojnë reshjet në këto zona, por pritet një rritje e temperaturave. Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Pjesa e parë e ditës do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të izoluara.

Sipas “MeteoAlb”, në pjesën e dytë të ditës moti do të përmirësohet duke bërë që vranësirat të spostohen drejt zonave lindore.

Bëhet e ditur se temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 7 gradë celsius deri në 25 gradë celsius.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 45km/h nga drejtimi –perëndimor-jugperëndimor, duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.