Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Nuk do të harxhoj kohën me ty!” I dashuri i kthen përgjigjen epike Era Istrefit

Era Istrefi dhe Julian Perreta vijojnë ngacmimet online që argëtojnë fansat e këngëtares.

Këngëtari britanik nuk lë postim të Erës pa komentuar dhe komenti i fundit është mjaft epik dhe romantik!

Përmes një fotoje Era ka promovuar sot këngën e re “Sayonara”, në tekstin e së cilës thuhët: “Nuk do të harxhoj kohën me ty!”

Këtë citat ka bërë ajo edhe në foton e fundit, ku i kthen përgjigje këngëtari:

“Ti mund ta harxhosh kohën time!”.

Këngëtarja nuk e fsheh më lidhjen e saj romantike me Julian dhe tashmë publikon foto dhe video sa herë që janë bashkë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *