Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk do ta njihni! Fjoralba Ponari ndryshon look dhe tani duket fiks si aktorja e njohur turke

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde, por Fjoralba Ponari ka vendosur të bëjë një ndryshim në look.

Pak më parë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me flokët ngjyrë karotë.

Kjo ngjyrë e ka bërë të duket si tjetër njeri dhe tashmë ndjekësit janë të bindur se i kanë gjetur edhe sozinë.

Me anë të komenteve ata shprehen se moderatorja tani duket fiks si aktorja turke Elçin Sangu, e njohur për rolin e Defne në serialin “Dashuri me qira”.

Ndjekësit i kanë krahasuar gjithmonë me njëra-tjetrën, por tani që kanë edhe të njëjtën ngjyrë flokësh ata nuk kanë më dyshime.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *