Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk do ta besoni, ja si dukej Tokyo e “La Casa de Papel” përpara se të ishte një “Maserati”

Ursula Corbero është aktore dhe modele spanjolle. Ajo u njoh nga publiku fillimisht me rolin e saj, si Ruth Gomez në “Fisica o Quimica” (2008-2010), që pasoi disa projekte të tjera filmike, por ai vendimtari, i cili e bëri aktoren të njohur kudo në botë, ishte roli i Tokyo-s në serialin “La Casa de Papel”.

Personazhi kompleks, rèbel dhe i zhurmshëm i Tokyo-s, që është protagonist dhe njëkohësisht edhe ai që “rrëfen” historinë në çdo seri, u bë shumë shpejt ndër të preferuarit e ndjekësve të serialit, i cili numëron me miliona fansa kudo nëpër botë.

Sidoqoftë, Ursula nuk ka patur gjithnjë pamjen s*ksi dhe deri diku “të egèr”, ashtu sikurse shfaqet te personazhi “Tokyo”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *