Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Normalizohet situata në juglindje, rrugët normalisht të qarkullueshme

Dy ditë pas reshjeve të mëdha të dëborës është normalizuar situata në juglindjen e vendit.

Fax News raporton se të gjitha rrugët janë të qarkullueshme normalisht.

Në akset Korçë-Kapshticë, Korçë-Qafë thanë, Korçë-Leskovik, mjetet mund të qarkullojnë pa zinxhirë.

Edhe rruga drejt Voskopojës është e hapur dhe pjesërisht e kalueshme me zinxhirë.

Ndërsa segmenti Boboshticë-Dardhë është i hapur, por lëvizja bëhet vetëm me zinxhirë dhe me mjete me kalueshmëri të lartë.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *