Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Nora më fal’, këngëtarja shqiptare zgjedh të kalojë një natë me Robert Berishën

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi dhe dyshja vazhdojnë ende të komentohen për veprimet e tyre pas ndarjes. Roberti ndërkohë ka deklaruar se është beqar dhe një rast për të mos u humbur këngëtarit i ka ardhur sot.

Këngëtarja shqiptare që ka sjellë vetëm hite, Jeta Faqolli e ka shprehur hapur pëlqimin nga Robertit e ftuar në emisionin “Mirage”.

E pyetur me kë do kalonte një natë, me Lorik Canën apo me Robert Berishën, Jeta zgjodhi këtë të fundit duke thënë: “Ah, po tani, Nora le të më fali sepse Roberti është beqar dhe atë po zgjedh”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *