Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Noçja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë, poston fotot qesharake nga lindja

Ish-banorja e “Big Brother”, Najada Konomi e njohur me emrin Noçja, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Noçja me disa foto të animuara në Instagram ku shfaqet një çift që bëhen me fëmijë.

Ish-banorja është bërë nënë e një vajze e gjininë ajo e zbuloi muaj më parë kur dha edhe lajmin e ëmbël.

Noçja ende nuk ka publikuar një foto me vogëlushen dhe po i shijon në privatësi këto momente të bukura të të bërit prind.

Ish-banorja vitin e kaluar bëri publike edhe lidhjen me një djalë me të cilin tanimë poston shpesh foto në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

Best moment ever ❤️😍

A post shared by Najada Konomi (@najada_konomi) on

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *