Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kreu veprime të tùrpshme ndaj dy vajzave të mitùra, árrestohet 56-vjeçari

Një 56-vjeçar është a.rrestuar nga policia në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Polcia bën me dije se nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u a.rrestuan në flagrancë shtetasit: R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të t.urpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.