ShowBiz

“Njihuni me Nicky Minaj e Shqipërisë”. Suksesi i Taynës kalon trojet shqiptare

Suksesi i Taynës, tashmë ka kaluar trojet shqiptare. Reperja ka ndarë me fansat e saj, një nga artikujt e mediave greke, ku flitet për suksesin e saj.

Nuk ia kam idenë se ç’po thonë, por faleminderit Greqia.”- shkruan Tayna, duke i bashkëngjitur një zemër të kuqe.

Sipas “Xing.al”, në fakt mediat e huaja e kanë cilësuar Tayna-n një Nicki Minaj shqiptare.

“Foureira kush? Njihuni me Taynan. Nicky Minaj-n e Shqipërisë.”- shkruhet në artikull.

Ky është vërtetë vlerësim, apo jo?

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *