Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Njihuni me fshatin e mallkuar në Turqi, Azizi që dikur e quanin Azize dhe 20 transgjinorët (Video)

Akyurt  është një fshat në Turqi, i cili emërtohet ndryshe dhe i “mallkuar”. Në këtë fshat turk jetojnë afër 20 transgjinorë që përjashtohen nga shoqëria.

Martesat mes kushërinjve janë ende traditë në këtë pjesë të Turqisë.

‘’Nganjëherë më pëlqen të jem mes njerëzve, pastaj dua të rrij vetëm”, shprehet Azizi, që dikur është cilësuar si Azizja, të cilit i mungojnë organet gjenitale të dukshme.

 

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *