Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Njëvendëshja më e bukur në histori/ Del në shitje makina Jordan me të cilën Schumacher debutoi në Formula 1

E konsideruar nga shumë si një nga njëvendëshet më të bukura në histori, si për nga dizenjo ashtu dhe nga ngjyrat, makina Jordan 191 me të cilën ka debutuar në Formula 1 legjenda Michael Schumacher është zyrtarisht në shitje.

Më këtë makinë, Michael ka debutuar në garën e Çmimit të Madh të Belgjikës në Formula 1. Prej ditës së sotme ajo makinë është në shitje, por ende nuk është bërë me dije çmimi i shitjes.

Ajo është një nga 2 makinat Jordan që Schumacher përdori atë sezon.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.