Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Njerëzit në rradhë në supermarkete, revoltohet Braçe: Oooo popull, rekomandohet vitaminë C,B,D, jo salçiçe e makarona

Zëvendës kryeministri Erion Braçe në një shkrim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj qytetarëve që në panik nga përhapja e koronavirusit kanë nxituar në supermarket për t’u furnizuar.

Braçe thekson se nuk duhet miell, oriz, makarona apo salçiçe, por duhen vitamina C,B dhe D.

“OOOOO POPULL!

VITAMINE C, B, D REKOMANDOHET!
NUK THA KUSH ORIZ, MIELL, MAKARONA, VAJ, SHEQER, SALLAM, SALCICE, QOFTE ETJ!

ATO ATY DO I KENI,
NUK UA MERR KUSH!”- shkruan Braçe.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *