Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte”, “zbërthehet” Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 miss-e

Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa merrte pjesë në një koncert në Amerikë, pas aktivitetit i janë afruar 18 miss-e dhe nuk e kanë lënë të qetë.

Shpat Kasapi ka treguar për emisionin “Glamour Zone” se vajzat e bukura nuk e linin të flinte i vetëm në dhomë.

“Më morën në dhomën e tyre, dhe nisën të më merrnin me të mira. Njëra më bënte masazh, e një tjetër më puthte në faqe”, tha Shpat Kasapi, duke u mjaftuar me kaq.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *