Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Një Zot e di sa jam ruajtur”, gazetari i njohur jep lajmin e keq: Paska qenë e shkruar…

Gazetari i njohur Endri Xhafo ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa lajmin e ka dhënë vetë përmes një postimi në rrjetet sociale.

Xhafo ka thënë se është ruajtur shumë, teksa shton se paska qenë e shkruar.

“Pozitiv me Covid-19. Një Zot e di sa jam ruajtur! Por paskësh qenë e shkruar”, ka shkruar Xhafo, ndërkohë që kanë qenë të shumta urimet e kolegëve të tij, që ai ta kalojë sa më parë këtë situatë.

Duket se edhe pse me kujdes maksimal, Covidi nuk kursen as njerëzit e medias dhe ekranit, ndërsa ditët e fundit në të gjithë vendin ka pasur një numër shumë të madh rastesh pozitive.

Vetëm dje në vendin tonë u raportuan 289 raste të reja me Covid, numri më i lartë ditor që prej fillimit të pandemisë, ndërkohë që katër persona humbën jetën, duke e çuar numrin total që prej fillimit të pandemisë në 443. (e.k/faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *