Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Një tjetër fakt pozitiv, 689 më shumë të shëruar nga koronavirusi në Itali

Lajme aspak të mira vijnë nga Italia përsa i përket viktimave nga koronavirusi.

Vetëm sot janë shënuar 627 viktima të tjera, duke e çuar numrin total në 4032.

Ajo që vihet re është edhe një tjetër fakt se ndërkohë numri i të infektuarve u rrit me 4.670 raste të reja sot dhe numri i total i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar në 37.860 persona.

Për fat të mirë, numri i njerëzve të shëruar gjithashtu u rrit, duke arritur në 5129, me një rritje prej 689 dje.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *