Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Një talent i lindur, vajza e Inis Gjonit i mahnit të gjithë me zërin e saj (Video)

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një video të vajzës së Inisit. Vogëlushja, e quajtur Coco Antonel, shfaqet duke kënduar dhe i ka mahnitur të gjithë me zërin e saj.

“Je një yll, talenti i tezes ti”, shkruan Ingriti krahas videos dhe që bukuroshja e vogël është një talent i vërtetë është mëse e dukshme. Ajo është pjesë e akademisë së Klea Hutës, ku fëmijët përgatiten për talentet e tyre.

Ndjekësit e Ingritit kanë mbetur të mrekulluar nga vogëlushja duke e përgëzuar dhe uruar për talentin.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 564 votes
  564 votes 4%
  564 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13589
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.