Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Pamje të rënda nga Shkodra, një trup i pajetë qendron në mes të rrugës, dyshimet e para

Një person është gjetur i pajetë në lagjen ”Don Bosko” në Shkodër, ndërsa dyshimet e para janë që të ketë humbur jetën si pasojë e një infarkti. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Fax News, trupi i pajetë i një burri rreth të 60-tave vijon që të qendrojë i shtrirë në tokë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk është bërë ende identifikimi i personit që ka ndërruar jetë. Janë duke vazhduar hetimet për rastin.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *