Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Një njeri model si Mario Mandzukic, ja pse sulmuesi kroat hoqi dorë nga rroga e tij për muajin mars

Paga e muajit marsit është dhuruar për projektet e Fondacionit Milan, që do ta përdorë për të rinjtë kuqezinj.

Kjo është zgjedhja e Mario Mandzukiç, i cili ka hequr dorë nga marrja e pagës muajin e kaluar, për shkak të shumë dëmtimeve që e kanë mbajtur atë gjithmonë në të padisponueshëm për Milanin.

“Eshtë një gjest i jashtëzakonshëm. Klubi do të ketë kështu mundësinë të mbështesë më tej Fondacionin e Milanit për projekte në favor të rinjve në kushte social-ekonomike dhe brishtësia arsimore, ku sporti është një instrument i përfshirjes sociale”. deklaroi Paolo Scaroni, presidenti i Milanit.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.