Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Një ‘nikoqire’ në Parlamentin Europian, shihni çfarë bën eurodeputetja seancës plenare (FOTO)

Për shumë kënd, Parlamenti Evropian shihet si një institucion që merren vendime të mëdha dhe ata që punojnë janë të angazhuar në këtë drejtim.

Por, Komisioneri Evropian për Punët e Brendshme, suedezja Ylva Julia Margareta Johansson gjatë një pushimi në një seancë plenare të këtij Parlamenti, është fotografuar duke thurur çorap.

Social demokratja, e cila prodhon raporte mbi situatën e refugjatëve dhe migrantëve në kufijtë e jashtëm të BE-së, e konsideron veten një “tifoze absolute” të thurjes me shtiza.

Ajo u bë e famshme dhjetorin e vitit të kaluar, kur postoi një foto në rrjetet e saj sociale ku mund të shihje dhjetëra çorape që ai kishte thurur për kolegët në Parlamentin Europian.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *