Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dalja për të pirë një cigare i kushtoi árrestimin, policia merr me fòrcë të riun në Tiranë

Në kuadër të masave për kufizmin e lëvizjeve në këtë situatë pandemie, forcat e shumta të policisë kanë qënë të vendosura kudo nëpër rrugët e shqipërsië.

Një de noncim të cilin e ka publikuar JOQ thuhet se një person është futur me forcë në makinën e policisë.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në rrugën e Elbasanit në kryeqytet. Denoncuesi shkruan se personi në fjalë, kishte dalë të pinte një cigare poshtë pallatit dhe se efketivët e kanë futur me shunë në mjet, në vend që ta gjòbisnin..

Në video dëgjohen njerëz që thonë: Ule kokë, ule!

“Pershendetje! Te lutem doja te denòncoja kete rast qe ka ndodhur sot te rruga e Elbasanit, te nje qytetari te Tiranes i cili vetem sepse donte te pinte cigare poshte pallatit ne vend qe Policia e Shtetit t’i vinte gjòbe (nese e quajne kaq skándaloz kete veprim) rre h edhe dhu non ne menyren me brutale dhe cnjerezore qe eshte pare.

Nderkohe djali eshte dhu nuar edhe ne ambientet e komisariatit te policise nr.1. Faleminderit,”- shkruhet në mesazh.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close