Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Një javë pa…”, moderatorja e njohur tregon se çfarë i mungon shumë

Moderatorja e njohur Eva Murati është një nga vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara të ekranit shqiptar.

Prezantuesja sportive, duket shumë e dhënë pas punës së saj dhe këtë e tregon me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Një javë pa Champions… kujt i mungon? Mua shumë për vete!’- ka shkruar Eva bashkangjitur fotove të saj shkëputur nga emisioni, postuar në “Instagram”.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *