Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Gjendet e vdèkur brenda hotelit gruaja në Sarandë, dyshimet e para të pòlicisë

Një grua e moshuar është gjetur e vdèkur në një hotel në Sarandë. Sipas pòlicisë, gruaja rreth 69 vjeçe, me inicialet L.P është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm.

Bëhet fjalë për një turiste, e cila është gjetur e vdèkur brenda dhomës së një resorti turistik në aksin Turizëm-Kanali i Cukës në Sarandë. Víktima është gjetur nga vajza e saj.

Blutë e Sarandës dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet për shkaqet që mund t’i kenë marrë jetën.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *