Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Një foto që s’e ndeshni shpesh, në rresht Rama, Veliaj dhe Fuga. E gjeni dot kush nuk i ndan sytë nga celulari?! (NË BRENDËSI)

Kjo është nga ato fotot e rralla që ndeshen në politikë. Jo aq për kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun Erion Veliaj se sa edhe për prezencën e tij mes tyre edhe të drejtorit të Komunikimit Endri Fuga.

Një foto vërtet interesante, e cila fare mirë mund të komentohej: kryeministri serioz e i shqetësuar, kryebashkiaku largpamës që që sheh tutje ndërsa Fuga krahu i djathtë i Ramës që s’i ndan sytë nga celulari.

Fotoja është shkrepur dje teksa të tre vështronin të rinjtë e mbledhur me autobusat që u parkuan në afër çadrës së opozitës. (V.G/SHUPLAKA)

Edi Rama, Erion Veliaj dhe Endri Fuga dje në sheshin ”Skënderebej” me të rinjtë e PS-së (FOTO AGIM RAMA)
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.