Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

“Një e vërtetë e hidhur që hedh dyshime se çfarë do të ndodhë me Shqipërinë”, Rudina Hajdari jep lajmin aspak të mirë

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian.

Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një përgjigje, Hajdari shkruan se edhe Danimarka është skeptike.

“Danimarka mbetet tepër skeptike për hapjen e negociatave me Shqipërinë. Një e vërtetë e hidhur që hedh shumë dyshime se çfarë do ndodhë me Shqipërinë, ndërkohë që me Maqedoninë e Veriut është shumë e qartë që do hapen negociatat me BE-në.”- thotë Hajdari.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *