Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Një “bombë” e vërtetë, shihni limuzinën superluksoze të Vladimir Putin (FOTO)

Ashtu si çdo lider i rëndësishëm botëror, edhe Vladimir Putin udhëton shumë. Më së shumti ai zgjedh të përdorë limuzinën e tij super luksoze.

“Aurus Senat”, e cilësuar si një makinë bombë, ka elementët më të lartë të sigurisë. Ajo është antiplumb dhe sigurisht ofron komoditet maksimal.

Kjo lloj makinë pritet që shumë shpejt të përhapet masivisht edhe në Lindjen e mesme, aty ku dominon Rolls Royce.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *