Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Një arsye më shumë për të protestuar! Video e qytetarit shembulli më i keq i 8 Marsit

Më të shumta se çdo vit më parë, vajzat dhe gratë në kryeqytet kanë zgjedhur që të protestojnë, nën moton ‘’protesta e zërit”.

Mirëpo duket se arsyet për të protestuar gratë në vendin tonë janë çdo ditë dhe më të shumta, dhe një nga shembujt më tipik është ai i qytetarit që do të shihni më poshtë.

I pyetur nga gazetarja e Fax News Eksiola Shehu, nëse kishte ndaluar makinën në shenjë sensibilizimi me vajzat dhe gratë protestuese, ai i quajti ato lezbike.

”Tani ç’a të them unë? Të uroj këto lezbiket për 8 Marsin ë”, thotë qytetari pavarësisht se e dinte se ishte live në transmetim në televizion.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *