Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBiz

Nicole Scherzinger pa recipeta, më seksi se kaq nuk e keni parë (FOTOT)

Këngëtarja Nicole Scherzinger është shfaqur përtej të qenit seksi  në mbrëmjen e argëtimit në fundjavën londineze, ku preferoi të ishte e veshur e gjitha me të zeza.

Një bluzë me një dekolte të hapur enkas për të nxjerr gjoksin.

Nicole nuk ka preferuar të veshë recipeta, e kombinuar me një fund të zi dhe me një xhaketë të hedhur krahëve i linte pak vend imagjinatës…

nicolescherzinger nicolescherzinger2 nicolescherzinger3 nicolescherzinger4

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *