Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Kaos në Tiranë nga shpërthimi i telekomanduar, transportohet në gjendje të rëndë një person te Trauma 

Një numër i konsiderueshëm i qytetarëve është mbledhur në zonën e Nshrakut ku ka ndodhur dhe shpërthimi. Të shtyrë nga frika dhe nga kurioziteti qytetarët janë të shumtë në vendin e ngjarjes, ku shpërthimi i fuqishëm duket se ka tronditur të gjithë banorët aty rrotull.

Autoambulanca ka transportuar drejtuesin e mjetit drejt spitalit të Traumës, i cili raportohet se është në gjendje kritike për jetën.

Burime për FaxNews bëjnë me dije se shpërthimi ka qenë i telekomanduar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *