Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Tentoi të hèlmohej me fòtoksinë, vlonjatja 49-vjeçare bëhet pishman dhe shkon në gjendje të rèndë në spital

Një grua 49-vjeçare nga Vlora u paraqit në spitalin e qytetit në gjendje të rèndë shëndetësore, ndërkohë që mjekët dyshojnë se ajo mund të jetë hèlmuar me fòtoksinë. Janë të paqarta ende shkaqet e hèlmimit të saj. Grupi hètimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë: Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 12.11.2020, rreth orës 15:00, në spitalin rajonal Vlorë, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasja H. Xh., 49 vjeçe, e cila dyshohet se ka konsumuar fòtoksinë.

Shtetasja H. Xh. aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, në gjendje të rèndë shëndetësore.

Grupi hètimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *