Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident i rëndë në Rrogozhinë, makina kthehet përmbys në autostradë, plagosen 1 person (Pamje nga vendngjarja)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë, ku një automjet është përmbysur si pësojë e përplasje.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Faxweb, automjeti me targa AA115SU është përmbysur plotësisht duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit të mjetit, shtetasit Preng Merkola 30 vjeç, i cili raportohet se është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore. 30-vjeçari është me origjinë nga Mirdita por banues në Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në rrethrotullimin e Teqës, ndërkohë që grupi hetimor dhe uniformat blu po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *