Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Pogradec, makina ‘fluturon në ajër’ këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një automjet dyshohet se ka përplasur një këmbësor, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit të qytetit.

Identiteti i personit të dëmtuar nuk bëhet ende i ditur. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *