Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

15-vjeçarit shqiptar nuk i mbajnë më nervat, kryen ‘másakër’ në mes të qytetit dhe largohet, zbulohet më pas përmes facebook-ut

Pòlicia italiane ka árrestuar një shqiptar adoleshent vetëm 15 vjec, padi dyshohet se ka thèrrur me thíkë dy vëllezër italianë, në qendrën historike të Xhenovas.

Karabinierët kanë prángosur 15-vjecarin me origjinë nga Shqipëria, nën ákuzën e tentativës së vrásjes. Sipas skemës së rindërtuar nga ana e prokurorëve, i riu dyshohet se ka qèlluar me thíkë dy italianë, më datë 18 korrik 2020.

Ngjarja ka ndodhur në qendrën historike të qytetit. Dy vëllezërit italianë, përkatësisht 22 dhe 18 vjec, po pinin në një klub nate, kur nisën të gríndeshin me një shqiptar.

Gríndjes iu është bashkuar edhe i mituri, që ka goditur njërin vëlla në bark dhe tjetrin në shpinë. Autori i dyshuar u zbulua edhe falë faktit se ai dhe të rinjtë e përfshirë në konflikt kanë shkëmbyer biseda në rrjetin social “Facebook”.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *