Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Tragjike/ Aksidentohen rëndë të rinjtë shqiptarë, humb jetën në ‘lule të rinisë shoferi’. Në gjendje kritike dhe shoku i tij

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Brescia, Itali.

Mësohet se një makinë me të cilën udhëtonin 4 të rinj shqiptarë, të moshës 19-20 vjeç, ka humbur kontrollin duke u përplasur me një pemë. Për pasojë 4 djemtë janë plagosur rëndë.

Ata janë transportuar menjëherë me auotambulancë për të marrë ndihmën mjekësore por një prej tyre nuk ka mundur ti mbijetojë dot plagëve të marra, duke humbur jetën ditën e sotme në spitalin e Chiari.

Viktima, i cili drejtonte makinën është identifikuar si shtetasi me inicialet K.H., ndërkaq, edhe një prej të rinjve ndodhet në gjendje serioze për jetën.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *