Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Detaje nga përplasja me armë në ish-Bllok, dy persona të plagosur përfundojnë në spital (Policia asnjë të dhënë)

Detaje të reja janë zbuluar nga përplasja me armë në zonën e ish-Bllokut në mesnatë.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se dy persona janë plagosur në zonën e ish-Bllokut, njëri me armë zjarri i plagosur në këmbë dhe tjetri me sende të forta.

Të dy të plagosurit janë dërguar tek Trauma dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Shkak dyshohet një sherr midis njëri-tjetrit, ndërkohë që policia ende nuk ka dhënë asnjë informacion në lidhje ngjarjen.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *