Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Tenton të shmangë aksidentin me automjetin tjetër, momenti kur makina ‘ngre në ajër’ tre persona

Një aksident i rëndë ditën e djeshme ka ndodhur në Has të Prizrenit ku janë plagosur tre persona. Pamjet që ka siguruar Faxweb.al tregojnë momentin kur makina tenton ti shmanget aksidentit me një tjetër mjet që vinte nga krahu i kundërt dhe hedh në ajër tre persona që po ecnin në rrugë.

Ndonëse morën goditje të forta, kanë pësuar vetëm lëndime të lehta trupore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojmë se ditën e djeshme, moti i keq ka përfshirë Kosovën dhe Shqipërisë dhe si pasojë e rrëshqitjeve nuk kanë munguar aksidentet.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *