Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ngjarje hòrror/ 45-vjeçari qèllon me sèpatë punonjësit të tatim-taksave, dy persona në gjendje të rèndë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në Greqi ku një 45-vjecar ka qèlluar me sèpatë katër punonjës të zyrave të tatim-taksave. Tre prej tyre ishin gra dhe një burrë, nga të cilët dy janë plágosur dhe gjendja e tyre shëndetësore paraqitet sèrioze.

Sipas dëshmitareve okulare rreth orës 13.15 personi në fjalë ka hyrë në zyrat e shërbimit të tatimeve duke mbajtur një qese plastike në dorë. Ka pranuar t’i matet temperaturave sipas masave anti- còvid dhe ka dhënë edhe emrin e tij në hyrje të institucionit. Por kur është ngjitur në katin e dytë, nxori sëpatën nga çanta dhe filloi të qèllojë nënpunësit.

Falë ndërhyrjes së drejtorit të tatimeve dhe një punonjësi tjetër që i morën sèpatën, mori fund sulmi. Dy të plágosurit u dërguan me urgjencè në spítal dhe në gjendje krítike shfaqet një burrë e një grua që është gòditur në hundë e sy.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *