Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Drejtues i lartë në pòlici, kush është efektivi që u áksidentua sot në mbikalimin e Golemit (EMRI)

Burime për Faxweb.al kanë zbuluar identitetin e personit që u plágos pasditen e sotme në mbikalimin e Golemit, i cili është Eduart Veli, shef i qarkullimit në Kavajë. Veli është dërguar me urgjencë për në spítalin e Durrësit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Shefi i qarkullimit u áksidentua nga 20-vjeçari i identifikuar si Xhoi Tresa, i cili përplasi makinën e pòlicisë. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rreth shkaqeve të áksidentit.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *