Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Gladiatorët e Butrintit”, dy burra zihèn kèq me grùshta dhe shpùlla kokës në qytetin antik

Një shèrr mes dy personave është shënuar në qytetin antik të Butrintit ditën e sotme.

Dy burra pas një zènke me fjalë janë goditur kèq me njëri tjetrin me grùshta dhe shpùlla kokës. Shèrri ka nisur si një debat banal për motive të dobëta dhe ka agravuar në përplasje  të fòrtë fizike siç shihet dhe në pamje.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit antik, ku mund të kenë qenë të pranishëm edhe shumë turistë të huaj të cilët mund të kenë parë falas shfaqjen e “gladiatorëve” shqiptar.

Pjesë nga biseda në video: Burri 1: Është motra ime ajo…është motra ime. Merrem unë.Burri 2: Ore lërini këto tani..

Burri 1: Merru me punët e tuaja. Të kesh turp… Burri 2: Pederasttt..Burri 1: Turp të kesh ti…Burri 2: Ore b****…hajde këtu.. Burri 1: Ta rregulloj unë ty b****

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close