Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Gjendet i ngecur në shtyllën elektrike shqiptari, zbritet në tokë pa shenja jeta

Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në fshatin Bërnicë të Prishtinës, ku është gjetur i vdekur në një shtyllë elektrike.

Lajmin e ka bërë të ditur Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi. Krasniqi është shprehur se Policia e Kosovës është njoftuar për rastin në orën 19:30, ku mënjëherë më pas janë njoftuar ekipet emergjente mjekësore dhe zjarrfikësit.

Raporti paraprak i policisë: Sot, më 16.09.2020, në ora 19:30, policia është njoftuar se në fshatin Bërnicë -Prishtinë, një person ka mbetur në një shtyllë elektrike. Janë njoftuar edhe ekipet emergjente mjekësore, KEDS-i dhe zjarrfikësit. Policia së bashku me ekipet tjera ende janë në vend-ngjarje.

Më tej në raportin e policisë thuhet se “personi që kishte mbetur në shtyllë elektrike, në fshatin Bërnicë është zbritur në tokë. Sipas ekipit mjekësor, është pa shenja jete”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *