Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në Berat/ Vajzat me “Benz” marrin kthesën e gabuar dhe përplasin “Golfin” me 3 djem. Përfundon në spital pasagjerja

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në qytetin e Beratit mbrëmjen e sotme. Dy vajza që po udhëtonin me një automjet tip “Benz” morën kthesën e gabuar në rrugën nacionale dhe për pasojë i kanë prerë rrugën një automjeti tip “Volksëagen”.

E plagosur ka mbetur pasagjerja e Benzit, e identifikuar me inicialet B.M., e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, dëmtime të lehta kanë marrë edhe 3 djemtë që udhëtonin me mjetin tip Golf që u përfshi në aksident.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që po kryejnë edhe veprimet paraprake.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *