Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plás shèrri mes të rinjve, të shtèna me ármë në Vlorë

Të shtèna me ármë janë regjistruar ditën e sotme në qtytetin e Vlorës pas një kònflikti mes disa të rinjve. Ngjarja ndodhi në lagjen “10 korriku”, ku ka mbërritur pòlicia dhe dyshohet se është qèlluar në ajër.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se komisariati mori një telefonatë për kònflikt dhe doli menjëherë në terren. Aktualisht po verifikohet në vendngjarje se çfarë ka ndodhur dhe nëse ka pasur përplásje mes të rinjve, identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende.

Nga të dhënat e deritanishme mesohet se është shoqëruar në pòlici një person i dyshuar. Shèrri ka nisur për arsye bánale mes të rinjve dhe ka agravuar në përdorimin e ármës ku janë regjistruar disa të shtèna në ajër.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *