Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Vránë bashkëkombësin 27-vjeçar, dy shqiptarët kërkohen nga autoritetet britanike (EMRAT)

Dy shqiptarët nga Kosova Jeton Krasniqi, 26 vjeç dhe Mirsad Brahimi 33 vjeç të cilët jetojnë në Londër janë identifikuar dhe akùzohen për vrásjen e një shqiptari me emrin Grineo Dakës një një club të Londrës më 7 korrik të vitit 2019.

Víktima 27- vjeçare u qëllua për vdekje në Phoenix Snooker Club rreth orës 3 të mëngjesit në 7 korrik, pasi u qèllua me ármë.

Një shpërblim prej 20,000 £ është ofruar për dhënien e informacionit për ata të dy.

Detektivi Mark Ërigley, i cili drejton hètimin, tha: “Ndërsa ky hètim ka bërë përparim të rëndësishëm dhe një person është në pritje të gjyqít për vrásjen, unë jam ende i interesuar të flas me dy personat e treguar në këto imazhe. Ne e kuptojmë që Grineo kishte shkuar në klubin snooker, ku ai u përfshi në një gríndje me të tjerët dhe një numër i shtënásh ndodhën dhe si rezultat ai humbí jetën, të tjerë u plágosën gjithashtu.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.