Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Shòkohen turistët, çifti zhvíshet lakuríq dhe bën s.ks në liqenin e VIP-ave

Një çift u filmua nga turistët ndërsa bënin s.ks në mes të ditës në një varkë me motor në mes të Liqenit të Komos, zonë tepër e frekuentuar nga VIP-at e huaj dhe shqiptarë. Personat e pranishëm fotografuan personat e zhvèshur dhe pamjet i publikuan në rrjete sociale. Nëse identifikohen, të dy rrèzikojnë një gjòbë shumë të lartë, siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravenna.

Një akt i ngjashëm ndodhi të shtunën e kaluar në Lido di Dante , në provincën e Ravenna, në një zonë të mbrojtur. Një çift u gjòbit pasi po kryenin marrëdhënie ín.time në publik. Burri nga Verona dhe gruaja nga Napoli po praktikonin s*ks oral me njëri-tjetrin teksa ishin shtrirë në një peshqir mbi rërën e “Bassona”. Në përfundim të hetimeve, agjentët i gjò.bitën me 20 mijë euro për veprime të tùrpshme në një vend publik.(A.M/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *