Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Na thoshte nuk merrem me kop*lat”, i riu kundërshton psíkologen: Nuk i heq asnjë presje deklaratës së Adrianës

“Historia e Adriana Berishës është e vërtetë”, deklaroi një i ri që ka jetuar në Jetimoren e Shkodrës. Sipas Ervis Zefit, psíkologia Antonjeta Pero që i trònditi të gjithë duke thënë se rrëfimi i 27-vjeçares nuk është i vërtetë, nuk ka qenë atë periudhë tek shtëpia e fëmijës në Shkodër.

“E njoh Antonjetën, por jo personalisht. Ajo na thoshte se nuk merrem me kopílat e fëmijës së shtëpisë. Një psíkologe nuk mund të dalë e të flasë ashtu. Ajo nuk ka qenë asnjëherë e pranishme dhe nuk na ka folur për dhùnën apo për përdhùnimin”, tregon i riu për emisionin “Shqipëria Live”.

Ndër të tjera, tregon se ka qenë pranë Adrianës kur ndodhi ngjarja e tmèrrshme e dhùnimit. “Që në 2003 e deri në 2007-n kam qenë me të. Unë i di të gjitha gjërat që kanë ndodhur aty. Nuk heq as pikë e as presje nga historia e Adrianës. Në vitin 2003 kushtet nuk kanë qenë aspak të mira dhe ka pasur dhùnë nga personeli. 5 persona mund të kenë qenë të mirë, shumica e personelit dhùnonte psíkologjikisht dhe fizikisht. Na rríhnin, na linin me një këmbë”, tha i riu që jeton në Itali.

Në fjalën e tij, Ervisi ndryshoi vetëm faktin që e ngácmoi sèksualisht mësuesi i fesë islame duke thënë se në institucion ka pasur vetëm person të devotshëm.(A.M/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.