Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vódhi 300 euro dhe xhaketën e të miturit, përfundon pas hekurave shqiptari máshtrues (EMRI+FOTO)

Një shqiptar 20 vjeçar, i identifikuar si Denis Petalli ka rënë në prángat e pólicisë italiane pasi ákuzohet për zhvátje e grábitje. Një i mitur italian e denóncoi duke thënë se Denis Petalli dhe bashkëpunëtori i tij, gjithashtu shqiptar i morën xhaketën që mbante në trup, e cila kishte vlerën  300 euro.

Sipas italianit, Petalli i kërkoi të miturit edhe para të tjera duke e máshtruar se në këtë mënyrë do i kthente xhaketën. Pas denóncimit, pólicia e Pescara nisi punën dhe ia doli të identifikonte 20-vjeçarin dhe shqiptarin tjetër, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Gjykata vendosi “árrest me búrg” për Denis Petallin dhe bashkëpunëtorin e tij minoren.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *