Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

6-vjeçari shqiptar hipën në makinë dhe e vozitë në mënyrë të pavetëdijshme, áksidentohet rèndë dhe humbet jetën në spital

Një fëmijë 6 vjeçar ka humbur jetën pas disa ditëve trajtim mjekësor në spital, pasi pësoi një vet-áksident.

Fëmija 6 vjeçar kishte filluar ta vozisë pavetëdije veturën në oborrin e shtëpisë dhe kishte përfunduar në vet-áksident ku pas disa ditëve ai ka ndërruar jetë.

Sipas Pòlicisë  rasti cilësohet si lëndim áksidental dhe se për momentin nuk ka të dyshuar, që janë përfshirë në këtë rast.

Ngjarja ka ndodhur në Komunën e Malishevës më 10 korrik, ku pas disa ditëve trajtim mjekësor në spital 6-vjeçari për fat të kèq ka humbur jetën.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *