Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Babai rreh për vdèkje vajzën 3-vjeçare, e várros në pyll dhe e dènoncon të zhdukur në pòlici

Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA, ku Hoëard Jansen ka rrahur për vdèkje vajzën e tij 3 vjeçare Olivia Ann Jansen. Babai i cili mbante tatuazh në ballë dhe emrin e vajzës, várrosi trupin e saj në pyll dhe më pas e shpalli të vdèkur në pòlici.

Pòlicia filloi hetimet, ndërsa pasi e gjetën vajzën e pajetë vunë re se ajo kishte plagë të shumta në këmbë e fytyrë, ndërsa nga koka I rridhte ende gjak. Autoritetet árrestuan babain e vajzës duke e ákuzuar për vrásje, ndërsa të dashurën e tij e árrestuan nën ákuzën e dhunës psikologjike ndaj të miturve.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *