Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident në Tiranë, makina përplas dy të rinj që po udhëtonin me biçikletë

Një aksident ka ndodhuur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, ku raportohet për dy të plagosur.

Sipas dëshmitarëve një automjet tip “Peugeout” ka aksidentuar dy të rinj që po udhëtonin me biçikletë.

Policia bën të ditur se “Më datë 22.05.2020, rreth orës 17:00, tek mbikalimi i Saukut, mjeti me drejtues shtetasin S.K ka goditur dhe dëmtuar dy biçiklistët që po qarkullonin aty në afërsi, të cilët u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *