Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ngacmoi seksualisht nxënësen në Fier, gjykata merr vendimin për mësuesin ‘zhigolo’

Gjykata e Fierit ka caktuar masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Agron Begon, mësuesin e kantos të shkollës së Mesme Artistike ‘Jakov Xoxa’ pasi është nën hetim për ngacmim seksual të nxënëses së tij.

Rasti u bë publik pak ditë më parë ku video e komunikimit të papërshtatshmë të Begos me nxënësen e tij u transmetua në emisionin investigativ ‘Stop’.

Sot gjykata e rrethit Gjyqësor Fier e kryesuar nga Gjyqtare Igerta Hysi dhe Prokuror Ervisa Hyka vendosi në fund të shqyrtimit trupi gjykues masën e vlerësimit ‘arrest me burg’ për 63-vjeçarin Agron Bego profesor kantoje ne liceun artistik në Fier.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *