Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Nga “Xhafaj” tek “Xibraka”, LSI ka 10 pyetje për Ramën (VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari i ka drejtuar kryeminsitrit Edi Rama 10 pyetje në lidhje me trafikun e drogës.

Ndër pyetjet drejtuar kryeministrit është edhe ajo se “përse dha dorëjheqjen Fatmir Xhafa?”

Ai i kërkon gjithashtu që të jap shpjegime edhe në lidhje me çështejn e Tahirit si dhe lidhjet me bandën e Bajrave apo Avdylajve.

10 pyetjet për Edi Ramën në lidhje me trafikun e drogës:

Pse e dha dorëheqjen Fatmir Xhafa?

Pse ka frikë Edi Rama nga Avdylajt?

Pse ka frikë Edi Rama nga Bajrat?

Çfarë ju ka premtuar ai atyre?

Deri ku shkon përfshirja e Edi Ramës me laboratorin e Hasit?

A e gjeti Edi Rama pronarin e 613 kg të kokainës në Maminas?

Pse e kërcënon Ndokaj nga burgu Edi Ramën?

A e kërcënon Vangjush Dako Edi Ramën?

A është kthyer Edi Rama në kredi bankare për Vangjush Dakon?

Me çfarë materialesh e kërcënon Saimir Tahiri dhe deri ku shkon përfshirja e Edi Ramës në çëshjten e Xibrakës?

(B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *